Az ügynökségi csapat nyerte a futóversenyt

2015-07-15

Szombaton éjjel lezajlott a Night Run Powerd by Vodafone 4G futóverseny. A Kreatív médiás, ügynökségi és ügyfélcsapatokat szervezett. Íme a versenyzők és a csapatok eredményei.

Az ügynökségek csapata nyerte a Kreatív miniversenyét, amit a Night Run Powerd by Vodafone futóversenyhez kapcsolódva hirdettünk meg, Az ügynökségi csapat nettó átlagideje: 60,19 perc volt, az ügyféloldalon dolgozók 60,57 perc alatt, a médiások pedig 62.1 perc alatt futották le a 12 kilométeres távot,

A Kreatívnál olyan újságírók dolgoznak, akik nem annyira szeretnek futni, ezért lapunkat a kiadónk egy másik újságjánál, az Orvostovábbképző Szemlénél  dolgozó Nagy Zsófia képviselte. Ő természetesen a médiás csapatban indult.

Ahogy az eredményekből látszik, az egyes csapatok gyakorlatilag azonos idő alatt teljesítették ezt, a laikusként és nem futóként elképzelhetetlenül hosszú távot, amiért mindenkinek külön gratulálunk. Alább azt is bemutatjuk, hogy az egyes csapatok eredményei, milyen egyéni teljesítményekből álltak össze. Külön gratulálunk Zsíros Mihálynak, aki a 12 kilométeres távon induló több száz versenyző közül második lett,

Ismerje meg az egyes csapattagokat itt >>>

A Kreatív versenyének futói: Nagy Zsófi, Vilsics Magdolna, Hauk Zoltán, Zilahi András, Dáva Iván, Jávor Zsófi, Zsíros Mihály, Váradi Balázs, Szakács Barna

Nagy Zsófia 306. hely, nettó idő: 01:15:14, tempó: 6:16 min/km

Nézzék meg a kreatívos verseny csapattagjainak célfotóit!

Váradi Balázs befut
A további képekért kattintson!

A Night Run Powerd by Vodafone általános kategóriáinak eredményei

Második alkalommal rendezték meg Budapest éjszakai futóversenyét, a Night Run-t, idén a Vodafone 4G támogatásával. Az eseményen az indulók 7, 12, és 21 kilométeres távon állhattak rajthoz.

Az éjszakai futáson a szervezők speciális fény és hangeffektekkel, DJ show-val, tették teljessé a futás élményét. A verseny során a futók érintették a Budai Várat, valamint a budai rakpartot is. „A rajt előtt a nevezést le kellett zárnunk, ugyanis a sokkal többen szerettek volna részt venni az eseményen, mint amennyi helyünk volt. Ilyenkor természetesen előnyt élveznek azok, akik előzetesen intézték a nevezésüket” – mondta Zelcsényi Miklós, a Night Run powered by Vodafone 4G főszervezője.

A versenyen közel 2400 futó vetette bele magát a budapesti éjszakába. A félmaratoni távon Simon Péter a nőknél pedig Helen Sarpet győzött. 12 kilométeren Horváth György és Pataki Anna volt a leggyorsabb, míg a 7 kilométeres távon Kárász Zakariás és Kis Zsanett nyert.