MMSZ - eredményt hirdetett

2005-10-20
A Magyar Marketing Szövetség (MMSZ) Év Honlapja versenyén a Kirowski két kategória győzteseként vihetett haza díjat.
Idén 145 jelentkezés érkezett be az MMSZ és az Internet Marketing Klub (IMK) közösen kiírt pályázatára, amely közel háromszorosa az egy évvel ezelőttinek. A versenyre benevezett cégek többsége a tíz kategória közül a kereskedelem, a márkasite, a média és a szolgáltató kategóriában indult.

A Kirowski két kategóriában is a legjobbnak bizonyult: az e-marketing munkák versenyén a Blikknek készített online reklámmal nyert, a márkasite kategóriában pedig a Zwack Unicum internetes oldalával lett első. A médiamunkák versenyén a FigyelőNet győzött, honlapot a Sanoma nevezte a versenyre. A díjazottak között szerepel a Mirai Interactive is, amely a Művészetek Palotája honlapjáért kapott elismerést.

Az elbírálásban döntő szempont volt a honlap felépítettsége, az információ minősége és frissessége, az aktualitás, interaktivitás, a szolgáltatások, a megvalósítás és a design, valamint az oldal látogatottsága. Az Év honlapja 2005 díjazottjai automatikusan részt vesznek az eFestival-on.

(forrás: Kreatív Online)